top of page
Kapsář na sklo.JPG
Automobilový průmysl

Dodáváme zde zejména VCI obaly pro převodovky, spojky podvozky a další kovové díly, kapsáře na ukládání a přepravu automobilových dílů ze skladů do výroby a obaly na skladování. Dále pak různé druhy sorterů na ukládání a přepravu automobilových dílů za skladů do výroby.

Transportní ochranná plachta.jpg
Strojírenský průmysl

Pro tento segment jsme schopni vyrobit velké transportní prostorové plachty, vybavené speciálními protidešťovými klopami, větracími otvory a závěsnými uchy pro možnost zdvihat plachty pomocí jeřábu. Použité materiály: PVC a kašírované fólie.

00925_1036_large.jfif
Potravinářský průmysl

Pro potravinářský průmysl vyrábíme prostorové obaly na pojízdné klece, ve kterých jsou potraviny skladovány nebo převáženy.

Tyto obaly vyrábíme jak v obyčejném tak i v termoizolačním provedení. 

svarovani.jpg
Energetika

Nehořlavé plachty jsou zejména používány tam, kde je nutné zabránit vznícení materiálů, které jsou v blízkosti prostoru pro svařování nebo rozbrušování.

Zrovna tak je možné těmito plachtami zakrýt zařízení, které by mohlo být poškozeno při svařování v prostorách nad nimi. 

Těžební-průmysl.jpg
Těžební průmysl

Spojovací dílce pro důlní vzduchotechniku. Pro snadnější manipulaci se vyrábí kratší dílce, které se dle potřeby prodlužují a spojují pomocí našich spojovacích dílů. 

Bezpečnostní zátěžové sítě do důlního průmyslu, které jsou vyrobeny z nosných popruhů. Pomocí těchto sítí se zabezpečují stěny proti jejich sesunutí.

Ochranný obal na palety.jpg
Těžký průmysl

Přestože nejsme klasický dodavatel pro těžký průmyslu, naše výrobky nacházejí uplatnění například při skladování různých výrobků a dílů ve skladech.

V tomto průmyslu nacházejí uplatnění též nehořlavé plachty a prostorové obaly.

IMG_20180911_125410.jpg
Stavební průmysl

Vyrábíme a dodáváme speciální síťové hadice pro spojování betonových dílců, které jsou v kontaktu s vodní hladinou, ochranné a krycí plachty pro stavaře, aby je chránily před nepříznivými povětrnostními podmínkami a VCI obaly pro uskladnění náhradních dílů.

Odpadní vak.jpg
Zpracovatelský průmysl

Vyrábíme řadu filtračních a odpadních vaků pro různé typy odsávacích zařízení, které jsou používány i ve zpracovatelském průmyslu. Například ve štěrkovnách, betonárnách nebo v tiskárnách s rotačkou (kotoučový stroj), kde velmi rychle vzniká papírový odpad. Odpadní vaky pro rotačky vyrábíme v průhledném provedení, aby bylo na první pohled vidět naplnění odpadních vaků a nedocházelo k zahlcení filtru rotačního stroje.  

Ochranná plachta 1.JPG
Další odvětví

Například pro výtahy dodáváme speciální třívrstvé ochranné plachty sloužící k ochraně luxusních kabin výtahů, při prováděných rekonstrukcích budov, kdy se pomocí výtahů stěhuje nejen nábytek, ale i různé materiály.

Agility - pro aktivní sportovce provozující tento sport vyrábíme špičkové neklouzavé bezpečné tunely a 

stabilizační vaky pro tyto tunely.

bottom of page